top of page

Justyna Dermont - Owsińska

 

Porozumienie bez Przemocy --- Nonviolent Communication

 

NVC

Bezpłatne warsztaty dla rodzicówi opiekunów

Warsztaty dedykowane rodzicom i opiekunom dzieci do lat 6, poszukującym sposobów na rodzicielstwo bez nagród i kar w duchu współpracy.

Zapraszam na drugą edycję autorskiego programu warsztatów dla rodziców i wychowawców współfinansowanego ze środków The Velux Foundations w ramach programu "Bezpieczne dzieciństwo" Fundacji Dzieci Niczyje MOC EMPATII. 

Rodzice i pedagodzy z sześciu wybranych placówek z Zielonej Góry wezmą udział w wyjątkowych bezpłatnych spotkaniach z psychologiem i coachem. Projekt obejmuje zakres tematyczny z obszarów rozwoju emocjonalnego dzieci, rozwoju mózgu, zarządzania emocjami, rozumienia i uwzględniania potrzeb, rozwiązywania konfliktów, jak pomóc sobie w kryzysowych sytuacjach, jak szukać rozwiązań uwzględniających wiele stron.

Uczestnicy na warsztatach zdobędą narzędzia do transformacji konfliktu we współdziałanie, nauczą się stawiania i realizacji celów rodzicielskich opartych o potrzeby, poznają podstawowe zalożenia empatycznej komunikacji opertej o ideę Porozumienie bez Przemocy. 

MOC EMPATII

MOC EMPATII

formularz zgłoszeniowy

"To nie drugi człowiek nas złości. Złości nas to co sobie o nim myślimy."

bottom of page