top of page

Justyna Dermont - Owsińska

 

Gestalt

Porozumienie bez Przemocy -- System Wewnętrznej Rodziny

System Wewnętrznej Rodziny -- IFS -- Internal Family Systems ... 

... to model psychoterapii transformacyjnej … i jednocześnie paradygmat w rozwoju osobistym wzmacniający życie w świadomości i samowspółczuciu.

System Wewnętrznej Rodziny to silnie transformujący, oparty na dowodach model psychoterapii, który zakłada, że umysł jest naturalnie wieloraki. 

Nasze wewnętrzne części posiadają wartościowe cechy, a nasza rdzenna Jaźń - SELF wie, jak leczyć, pozwalając nam stać się bardziej  zintegrowanymi i pełnymi. 

 W IFS wszystkie części są mile widziane, w procesie terapeutycznym lub / i rozwojowym opartym na IFS uczymy się traktować wszystkie nasze części z miłością i współczuciem co przekłada się na poprawę relacji ze sobą samym i innymi.

IFS to międzynarodowy, ogólnoświatowy ruch na rzecz świata (wewnętrznego i zewnętrznego) opartego na relacjach przepełnionych pokojem. Nowy, wzmacniający paradygmat zrozumienia i zharmonizowania umysłu, a tym samym zewnętrznych systemów ludzkich.

Taki, który może pomóc ludziom leczyć i sprawić, że świat stanie się miejscem bardziej współczującym.

Więcej informacji znajdziesz tutaj:

https://ifsp.pl/

https://ifs-institute.com/

​​​

Wszystkie części mile widziane!

Zapraszam Cię na indywidualne sesje IFS, na których nauczysz się być dla siebie wsparciem jakiego zawsze szukałeś / szukałaś. 

bottom of page